Wtorek, 16 Lipca 2024 Szukaj   Mapa serwisu   E-mail   Polityka prywatności   Zastrzeżenia prawne    |             
    O firmie i produktach      MASZYNY PRZECISKOWE      SPRĘŻARKI PRZEWOŹNE      Referencje      Serwis      Kontakt      Kontakt   
Musisz uaktualnić Flash Player'a
Nasza produkcja

Od 2009 roku TERMA przeniosła swoją siedzibę do nowego zakładu produkcyjnego, położonego niedaleko gdańskiego lotniska. Nowoczesna hala produkcyjna została wyposażona w najnowocześniejsze maszyny, na których wykonywane są wszystkie elementy składowe maszyn budowlanych i akcesoriów.

ilustracja

 

Terma Sp. Z o.o. posiada własną wykwalifikowaną kadrę inżynierów konstruktorów należących do działu badawczo-rozwojowego. Ośrodek ten zajmuje się opracowywaniem konstrukcji naszych produktów i oprzyrządowania do jego wytworzenia. Ściśle współpracuje z technologami w celu wybrania lub opracowania metody wytwarzania w celu osiągnięcia produktu o jak najlepszych  własnościach użytkowych.  Wykonuje prototypy, przeprowadza ich badania wytrzymałościowe w celu uzyskania najlepszego efektu końcowego.

W konstruowaniu  wykorzystujemy oprogramowanie 3D (Inventor Pofessional), którego funkcje ułatwiają projektowanie i weryfikacje produktów przed ich wytworzeniem. Umożliwia wizualizacje oraz przeprowadzenie symulacji gotowego produktu.

ilustracja ilustracja ilustracja

W skład posiadanego parku maszynowego wchodzą między innymi:

ilustracja

MAZAK CYBERTECH CT4500M z systemem głębokiego wiercenia. Korpusy oraz inne większe elementy maszyn przeciskowych wykonywane są z półfabrykatu w postaci pełnego walca stalowego.

ilustracja

TUR 630A MN obrabiarka CNC na której wykonywane są mniejsze elementy naszych produktów.

ilustracja

HONOWNICA SUNNEN HTH4000, na której obróbkę wykańczającą przechodzą wewnętrzne powierzchnie korpusów kretów oraz innych elementów. Powierzchnia honowana zapewnia najlepsze możliwe warunki dla elementów współpracujących ze sobą na zasadzie tarcia.

ilustracja

MAZAK VCN 510C, centrum frezerskie. Na tej maszynie wykonywane są z ogromną precyzją wszelkie czynności nadające określone funkcje poszczególnych elementów kretów.

ilustracja

MAZAK VTC 800, kolejne, bardziej rozbudowane centrum frezerskie. Maszyna zakupiona w ostatnim czasie, by sprostać  ilościowemu wzrostowi zapotrzebowania Klientów na produkowane przez nas maszyny przeciskowe. Dzięki tej maszynie jeszcze bardziej poprawiliśmy jakość wykonania naszych produktów, dzięki możliwości wykonywania większej ilości operacji w jednym zamocowaniu.

ilustracja

TruLaser Cell 7040 - Wykrawarka laserowa. Na tej maszynie powstają głównie  elementy wykonywane z blachy, takie jak na przykład elementy stacji sterująco-smarujących. Maszyna ma także możliwość cięcia 3D.

ilustracja

Sterowana numerycznie maszyna do gięcia wszelkiego typu rur i profili  DYNOBEND CB 60, umożliwiająca gięcie w 3D.

***

Krety oraz inne nasze produkty, wykonujemy ze specjalistycznych materiałów, dedykowanych do produkcji maszyn budowlanych, intensywnie poddawanych skrajnie niekorzystnym warunkom panującym na budowach. Poszczególne elementy naszych produktów produkujemy z pełnych walców stalowych, nie z elementów rurowych.

ilustracja

Stosowane materiały, w połączeniu z precyzyjnymi maszynami obróbkowymi, oraz unikalne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają nam być dostawcą produktów o najwyższej jakości. Wszystkie elementy składowe maszyn przeciskowych są wykonywane z pełnych walców stalowych, nie z rur stalowych. Podraża to koszty wykonania maszyn, ale to daje gwarancje najwyższej jakości i wytrzymałości tych elementów. Nad całością procesów produkcji czuwa wysoce wykwalifikowany zespół pracowników. Każdy pracownik jest świadomy swojej roli, w całości łańcucha wytwórczego.

Produkcja wszystkich części składowych naszych wyrobów we własnym zakresie, pozwala na pełną kontrolę technologii wytwarzania, na każdym etapie produkcji. Materiał dostarczany do produkcji przechodzi kontrolę pod względem wymaganych parametrów mechanicznych i składu chemicznego. Zakupy materiałów do produkcji dokonywane są wyłącznie u sprawdzonych i znanych nam od lat dostawców.  Z uwagi na nasze rygorystyczne wymagania i wewnętrzne procedury, nie jest łatwo zostać naszym dostawcą.
Następnie każdy element składowy jest obrabiany na poszczególnych gniazdach produkcyjnych, według ściśle określonego, niezmiennego procesu produkcyjnego. Każdy detal jest poddawany szczegółowej kontroli wymiarowej międzyoperacyjnej i międzystanowiskowej. Oznacza to, że każda następna operacja na detalu, jest poprzedzona kontrolą prawidłowości wykonania czynności poprzedzających. Każdy element składowy jest następnie poddawany ostatecznej kontroli jakościowej podczas montażu końcowego gotowego wyrobu. Na końcu procesu produkcji następuje uruchomienie wyrobu gotowego i wielokrotne sprawdzenie poprawności działania każdej funkcji. Każda maszyna jest poddawana ostatecznemu testowi rozruchowemu.
Wysoka jakość produktu, w połączeniu z odpowiedzialnym i profesjonalnym doradztwem, oraz obsłudze w okresie posprzedażowym na najwyższym poziomie sprawiają, że grono użytkowników naszych maszyn rośnie w zawrotnym tempie. Dla nas to ogromna satysfakcja. Ale przede wszystkim wyzwanie, by sprostać oczekiwaniom naszych wszystkich Klientów. Stale rosnący wzrost zainteresowania naszymi produktami świadczy o tym, że udaje nam się sprostać temu wyzwaniu.

Jeśli mimo naszych starań, masz Szanowny Kliencie jakiekolwiek uwagi odnośnie naszych produktów i obsługi, uprzejmie prosimy o podzielenie się z nami tymi uwagami, poprzez kontakt z nami.
Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ.
Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub bezpośrednio wybraną drogą komunikacji: mailem, telefonicznie bądź poprzez Skype.

PRODUKCJA - GALERIA

ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja

ilustracja ilustracja ilustracja

ilustracja

ilustracja ilustracja ilustracja

 

TERMA JAKO DOSTAWCA USŁUG MECHANICZNYCH
KOOPERANTOM ZEWNĘTRZNYM

Bogaty park maszynowy, zaawansowane technologie, wysoka jakość, sprawna organizacja oraz skuteczna realizacja potrzeb wewnętrznych, skłoniła nas do produkcji innych elementów oraz do świadczenia ogólno pojętych usług mechanicznych , na potrzeby odbiorców zewnętrznych, według ich indywidualnych oczekiwań, projektów. Jak nas oceniają nasi odbiorcy, możecie Państwo zapoznać się na podstawie poniższych informacji.

ilustracja

ilustracja

POWRÓT

 
 KONTAKT:

ilustracja

TERMA Sp. z o.o.
Czaple 100
80-298 Gdańsk
NIP: 583-10-18-844
REGON: 190558447
KRS nr 0000069067
konto: ING Bank Śląski S.A.
88 1050 1764 1000 0023 0692 5997
kapitał zakładowy:
2 360 500 PLN

kret@termamax.com

ilustracja

Region Północ
+48 607 451 902
+48
607 451 900

Region Południe
+48 607 451 433

Region Wschód
+48 607 451 028


ilustracja

MAX K130S
+
ZESPÓŁ TERMA ZWYCIĘZCY 
1 OFICJALNYCH MIĘZYNARODOWYCH ZAWODÓW W TECHNIKACH BEZWYKOPOWYCH


ilustracja

EXPERT 2012
dla MAX K95S
w kategorii INNOWACYJE URZĄDZENIE


ilustracja

EXPERT 2014
dla MAX K55
w kategorii INNOWACYJE URZĄDZENIE


ilustracja

ilustracja


Współpracujemy z:

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

do góry strony    
O firmie i produktach  |  MASZYNY PRZECISKOWE  |  SPRĘŻARKI PRZEWOŹNE  |  Referencje  |  Serwis  |  Kontakt  |  Kontakt
Technologie bezwykopowe - oferujemy urządzenia pneumatyczne i udarowe typu kret. Maszyny przeciskowe, krety, młoty, przeciski, przebijaki pneumatyczne.
Przecisk, maszyna przeciskowa, rakieta - wbijanie rur, przewierty, wciąganie rur.